Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Elbasan

SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
1€
I diskutueshëm
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
11 000€
Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi: 4200 Euro Pak I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355684366067; Makina Posedon Keto Opsione: -> Fenera Me Lupa; -> Sistem Audio I Amplifikuar. Elbasan
4 200€
Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipa. Elbasan
13 500€
bmw x5 viti 2003 letrat jn der ne tetor siguracioni i mbaron ne jan. a lekur e zez xhama te zinj origjinal sensor shiu dritat led xenon bixenon baxho xhami sedilje me ngrohje gomat 30% t. Elbasan
E shitur
Shitet BMW X 5 motorri 4.8i benzin plus gas Model Amerik. Mundesi Nderrimi Elbasan
E shitur
Shitet X5 e vitit 2002, 4.4 benzine / gaz full optio. Navi madh, sensor parkimi, sensor drritash, sensor shiu, pilot automatik, limitator shpejtesie, sendilje me ngrohje para mbrap. Xhama t. Elbasan
E shitur
shitet bmw x5 prodhim amerikan, model alpin e vitit 2010. makina eshte ne super gjendje me 256 mije km origjinal; motorr 4.8 benzine + gas te shenuar ne lejen e qarkullimit; xhama te zin. Elbasan
E shitur
BMW X5 3.0 SD Automatik me 168000 km me Liber Sherbimesh makina disponon Sedilje lekure dhe me ngrohje Navi te madh me DVD Tel ambjental Komanda ne Timon dhe i levishem automatik Mp3 karikator m. Elbasan
E shitur
Shitet; BMW X5 SD; Viti 2008; Nafte 3.0; ( nuk e kap taksa luksi) Panoramike; Sendilet luk M; Goma te reja 100%; Sherbimet e bera te gjitha; Cmimi 17.500 me dogan te paguar gati per targa; . Elbasan
E shitur
Makina ka 3-muaj qe ka ardhur nga Zvic. Eshte ne gjendje perfek. Makina ka 3-celsa (liber servisi) km: 248000 te gjitha sherbimet tek filjali BMW (Zyr) Eshte full opsion per kategorin e ve. Elbasan
E shitur
Makina esht me te gjitha sherbimet e be. me letra deri ne shkurt te 2018.tavan panoram. e gatshme per cer do lloj pro. makina esht perdorur si e 2 Elbasan
E shitur
Shes BMV X5 e sapo ardhur nga Austria makina eshte doganuar dhe targuar ne fillim tetor. eshte ne super gjendje dhe nuk ka nevoj per asnje sherb. makina eshte full me ngrohje sediliesh, m. Elbasan
E shitur
Shitet BMW X5, viti i prodhimit 2004 -2005 me te gjitha sherbimet e bera + 4 goma te re. Makina eshte ne gjendje shum te mire, nuk e kap taksa e luksi. Shitet per arsye familjar. Cmimi 6500. Elbasan
E shitur
Shitet: Bmw x5 4.4 benzine / g. full option, Viti i prodhimit 2001 motorr i sapo nderruar + vaj filtra dhe gomat jan te re. Sendilje me ngrohje para dhe mrap. Letrat gjer ne mars 2018 dh. Elbasan
E shitur
Mundesi Nderrimi Me Makine Me te Lire, Elbasan
E shitur
X5 benzin gaz 3.0 nuk e kap taksa e lluksit, sherbimet te gjitha tbera e gatshme per cdo prov, mundsi nderrimi Elbasan
E shitur
BMW x5 2006 letrat e sapo prera dhe siguraci. Autom. Panoram. perde origjinale te xhamave mbrapa; Sherbimet e bera vaj filtra etj cmimi 7500 I diskutuesh. Tel vetem persona te interesua. Elbasan
E shitur
Shitet bmw x5 ne gjendje shum te mir letrat der ne qershor 2018 cmimi i diskutushem Elbasan
E shitur
Ne gjendje shum ti mire Elbasan
E shitur