Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Elbasan

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
9 900€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per targ. full opsion navi, tavan xhami, sport paket, ngrohje sediljesh, klima, limitator shpejtsie, sedilje m. Elbasan
E shitur
Bmw x3 viti 2006 184000 km ne super gjendje e sapoardhur nga zvicr. posedon disqe + goma te reja rezerv ganxh navi te madh orgjinal sensor parkimi sendile me ngrohje tapiceria lekur e zeze pa a. Elbasan
E shitur
Shitet BMW X3 ne gjendje prefekte si nga ana xhenerike ashtu dhe motorrike motorr 2000 nafte Elbasan
E shitur
Makina sa po ka ardhur eshte ne gjendje perfekte, dhe plot extra per kategorine e v. Sendile lekure ngjyr kafe, clima, abs, esp, mates presioni gomash, ngrohje sendilesh, sensor parkim. Elbasan
E shitur
Shitet dhe nderohet bmv x3 viti 12 2006 e dal ne rrug ne 2009 ne gjendje te shkelqyer per me shum kontakt oni motorr evo 0697745554 mendrrim kacim tjeter motorrin e katip i ri cdo gje funksional. Elbasan
E shitur
modeli BMW x3 motorr 3000, prodhim dhjetor 2004, 2005 dale ne qarkullim, kamje automatike, nuk e kap taksa luksit, full option, drita kseno, sensor parkimi, pasqyra me palosje, sendilje lekure m. Elbasan
E shitur
Bmw X3 2.0d twin power turbo me 184 kuajfuqi, kambio automatike, sensor parkimi para mbrapa, marsha ne timon, pilot automatik, xhama te zinj, makina eshte ne gjendje te perkryer, cmimi. Elbasan
E shitur
Makina ne gjendje shum te mire, te gjitha sherbimet e sapo be. 4 goma te re. 2970 nuk r kap taksa e luksit shetet per arsye mos perdori. cmimi 6500 Elbasan
E shitur
shitet Bmv x3 e vitit 2006 motorr 3000 nuk e kap taksa luks. makina eshte ne gjendje shume te emire e gatshme per cdo lloj kontrolli nga ana ju. makina shitet kundrejt nje cmimi prej 9000 euros Elbasan
E shitur
Bmw x3 2.0 nafte x-drive kamio automatike e sapo ardhur nga zvicra me dogane te pagu. Full extra, sedile lekur bezhe individual, ngrohse fryrse shfryrse sedilesh bi-xenon sensor parkimi par. Elbasan
E shitur
Bmw x3 3.0i benzine kamio automatike 208.000km me liber sherbimesh full extra lekur kafe brenda fiber karboni mat navigator karikator cd telefon ngohse sedilesh sensor parkimi tavan xham. Elbasan
E shitur
BMW X3 07 KAMBIO MANUALE MOTORR 2000 DIESEL 190000 KM ORIGJINALE Elbasan
E shitur
Shitet BMW X3 me super okazi. E mbajtur shume mire, ngjyre e zeze dhe interior bez. Shume ekonomike Elbasan
E shitur