BMW X5 viti 2015, E zezë, 3.5L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth. Elbasan
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
1€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 dhjetor 2019, numri: 111993
Modeli: X5 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Tapiceri lёkurё 
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohje + ftohje + masazh para dhe mbrapa, night vision, kamera mbrapa, kamera para, kamera 360*, head up display, soft close, key less go, dyer me thithje, tavan xhami panoramik, timon me drridhje kur del nga korsia, distronic, etj; Makina eshte e sapoardhur nga Canada me dogane te paguar gati per targa; Ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera; JU FLM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.