BMW X5 viti 2014, Gri, 3.5L, 151000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Marka: BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ); Viti: 2015; Motorr: 3.5D; Karburanti: Diesel; Kambio: Automat; Km: 170 mij origjinale; Cmimi: I Diskutueshem; Vendodhja: Elbasan; Informacione Shtese; . Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra, disqe alumini 16 me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra elektronike, butona ne timon, kondicioner, cdplayer, sensore parkimi, ndezja me buton Start-Stop. Elbasan
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA GOMAT E REJA 100% BAXHO TAVANI ETJ MUNDESI FIANACIMI ME KESTE Elbasan
OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
12 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113686
Modeli: X5 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 151000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ), Panoramik Vitit 2014 i sapo ardhur nga kanadaja, Makina eshte super gjendje 150mij KM te certifikuara, full option, goma te reja, feneret Bixenon, stopat Led, pasqyrat elektrike me palosje + sinjalizues parakalimi me trekendesh, sistem audio harman/kardon, kamera, full sensore, klimatronik, navigator, 6CDplayer, sendiliet elektronike me ngrohje, tapiceri lekure, butona ne timon, bluetooth & SDcard, telefon, tavan panoramik, 2celsa perkates, abs, esp, Et. Cmimi me dogane te pagua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.