BMW X5 M viti 2015, E zezë, 3.5L, 170200km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ), Panoramik Vitit 2014 i sapo ardhur nga kanadaja, Makina eshte super gjendje 150mij KM te certifikuara, full option, goma te reja, feneret Bixenon, stopat Led. Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra, disqe alumini 16 me goma te reja, xhama elektrik, pasqyra elektronike, butona ne timon, kondicioner, cdplayer, sensore parkimi, ndezja me buton Start-Stop. Elbasan
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA GOMAT E REJA 100% BAXHO TAVANI ETJ MUNDESI FIANACIMI ME KESTE Elbasan
OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
1€
Shtuar: 2 dhjetor 2020, numri: 113662
Modeli: X5 M 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 170200 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Marka: BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ); Viti: 2015; Motorr: 3.5D; Karburanti: Diesel; Kambio: Automat; Km: 170 mij origjinale;Cmimi: I Diskutueshem; Vendodhja: Elbasan; Informacione Shtese; - Full Panorama Sunroof; - BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ); -Sapo ardhur nga Kanadaja; -Makina ka 170mije KM te certifikuara; -Goma te reja 97 %; -Feneret Bixenon Dhe Stopat Led; - Blind Spot; -Marsha Ne Timon (F1); -Timon Multifunksional + Timon Me Ngrohje; -Sensor + Kamera Para Mbrapa 360 grad; -Sistem Eco Pro; -Pilot Automatik; -Aux + Bluetooth + Telefon + Navigator + Sd Card + Bagazhier me 6 Cd; -Perde Origjinale; -Interori Led; -Sistem audio Harman Kardon; -Me Dogane Te Paguar; -Sendilje Me Memorie + Ngrohje + Ftohje; -Makina Eshte Super Full

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.