Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2002
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
4 700€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 199999 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Elbasan
9 500€
I diskutueshëm
13 500€

BMW X5

Shtuar: 12 prill 2019, numri: 1097
Adresa: Elbasan, Elbasan, shfaq në hartë
Telefoni:
0694412800
Modeli: X5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Shitet.Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapobera.Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e m.Sensor parkimi.Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipas terrenit.Timon me gjysem rrotullomi versioni sport mbrapa me jastek ajri. Panoramic komplet xham lart.Xhama te zi origjinal. Goma disqe te m packet numer r20 dy te gjer dy te ngusht.Goma te reja te sapovena.Shum e paster nga brenda dhe nga jashte pa asnje gervishje 197 mij klm origjinale.Letrat deri ne tetor 2019.Makina perfekte mund ta testoni ku te deshironi. Shitet ose nderrohet me makine me te vogel plus lek.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.