BMW Seria 5 viti 2010, E zezë, 2.5L, 245000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth. Elbasan
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
1€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96915
Modeli: Seria 5 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 245000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Parktronic 
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapober. Goma te rej. Sensor ne rast aksident. Sensor parkimi shiu et. Shume e paster brenda e jasht. Pasqyra antiverbuese ne palosj. Efficen dynamic nuk harxhon me shume se 5-6 litr

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.