BMW Seria 3 viti 2007, Blu, 3.2L, 182600km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
6 300€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96007
Modeli: Seria 3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 182600 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth, sensor parkimi para mbrapa, hapse baxha, xham lejla para, lkur e bardh, ngrohje sedilesh, sedilje me memorie, telefon ne makin, ndezje me buton start stop, 2 elsa, larse feneresh, fener bi-xenon, klima control e tjer.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.