BMW Seria 3 viti 2005, E zezë, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfek. benzin gas impjani i gazit i sapo montur ne garanci/ makina nuk ka as dhe gervishtjen me te vog. ka edhe disqet sport m 17 te z. Ka ardhur nga zvicera; . kambj. Elbasan
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte: Opsione shtese: Bicolor sendilet, clima digitale, sensor parakimi para mbrapa, drita xeno, ndezja start and sto; Serviset e bera ne Zvicer. Elbasan
BMW SERIA 745I; ; NAFTE; ; 299 (KA TAKSA LUKS); SHUM E MIRMBAJTUR; ; SHUM E SHPEJT; ; SHITET OSE NDROHET Elbasan
BMW 320d coupe Dhjetor 2009 sensor lekur navigator. Bixenon. kamio automat 199999 km goma vaj filtra te bam. goma te reja gjendje sherbime te bera te BMW prefekte targa shqiptare e sapo ardhu. Elbasan
Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipa. Elbasan
6 400€
Telefoni:
0699910222
Shtuar: 20 tetor 2019, numri: 1692
Modeli: Seria 3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
BMW Seria 3 viti 2005, E zezë, 150000km
0699910222

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.