Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 320d coupe Dhjetor 2009 sensor lekur navigator . Bixenon . kamio automat 199999 km goma vaj filtra te bame. goma te reja gjendje sherbime te bera te BMW prefekte targa shqiptare e sapo ardhur... Elbasan
9 500€
I diskutueshëm
Shitet.Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapobera.Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e m.Sensor parkimi.Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipas... Elbasan
13 500€
4 700€

BMW 7er, 3.0L, 200000km

Shtuar: 2 mars 2019, numri: 1017
Adresa: Elbasan, Elbasan, shfaq në hartë
Telefoni:
0686175026
Modeli: Seria 7 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
BMW SERIA 745I
NAFTE
2996(SKA TAKSA LUKSI)
SHUM E MIRMBAJTUR
SHUM E SHPEJT
SHITET OSE NDROHET

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.