Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Elbasan

OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
9 900€
I diskutueshëm
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
1€
I diskutueshëm
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
5 200€
I diskutueshëm
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
1€
Bmw seria3 320 benzin full, Makina sapo ardhur nga zvicraMe dogan te paguar gati per targim, servis vaj filtra sapo bera, shum ekonomike, Opsionet Navigator i madh, CD player, aux, bluetooth. Elbasan
6 300€
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
11 000€
Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi: 4200 Euro Pak I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355684366067; Makina Posedon Keto Opsione: -> Fenera Me Lupa; -> Sistem Audio I Amplifikuar. Elbasan
4 200€
Shitet BMW 525 viti 2007. Taksat dhe siguracioni i makines der ne korrik 2020. Makina eshte futur ne Shqiperi ne korrik te ketij vi. Disponon opsionet si sedilje me ngrohje, sedile me fryrje dh. Elbasan
9 000€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje perfek. benzin gas impjani i gazit i sapo montur ne garanci/ makina nuk ka as dhe gervishtjen me te vog. ka edhe disqet sport m 17 te z. Ka ardhur nga zvicera; . kambj. Elbasan
5 000€
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte: Opsione shtese: Bicolor sendilet, clima digitale, sensor parakimi para mbrapa, drita xeno, ndezja start and sto; Serviset e bera ne Zvicer. Elbasan
4 800€
BMW Seria 3 viti 2005, E zez, 150000km; ; 0699910222 Elbasan
6 400€
BMW SERIA 745I; ; NAFTE; ; 299 (KA TAKSA LUKS); SHUM E MIRMBAJTUR; ; SHUM E SHPEJT; ; SHITET OSE NDROHET Elbasan
4 700€
BMW 320d coupe Dhjetor 2009 sensor lekur navigator. Bixenon. kamio automat 199999 km goma vaj filtra te bam. goma te reja gjendje sherbime te bera te BMW prefekte targa shqiptare e sapo ardhu. Elbasan
9 500€
I diskutueshëm
Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipa. Elbasan
13 500€
Gjendje shum te mire, do prove gati, i diskutuesh. ABS Alarm CD + DVD Disqe Alumini Kolltuke (sedile) Lekure Me letra Serbimesh Kompiuter ne bord sensor shiu/drite mylje me pult pasqyr elektii. Elbasan
E shitur
bmw x5 viti 2003 letrat jn der ne tetor siguracioni i mbaron ne jan. a lekur e zez xhama te zinj origjinal sensor shiu dritat led xenon bixenon baxho xhami sedilje me ngrohje gomat 30% t. Elbasan
E shitur
; Gjendje shum te mire, do prove gati, i diskutuesh. ABS Alarm CD + DVD Disqe Alumini Kolltuke (sedile) Lekure Me letra Serbimesh Kompiuter ne bord sensor shiu/drite mylje me pult pasqy. Elbasan
E shitur
SHITET; BMW; 1.8 BENZINE; VITI 2000; KONDICIONER; FENERE ME LUPA + CRISTALIN; 113 MIJE KM ( ORIGJINAL) CMIMI 2400 I DISKUTUESHEM; PER ME SHUME; 0694688858 Elbasan
E shitur
Shitet veture BMW model 320 diesel 130 kuja fuqi me 200.000 kilometra me te gjitha sherbimet e kryera sedile lekure te zez disqe 18 goma 80% kamjo manuale 6 marsh. motor 200 na. makina esh. Elbasan
E shitur
shitet bmw 320 makina posedon xhama elektrik kamjo manuale 6 marshe -sendilje marshin -komanda ne timon etj, makina esht me krah anglez, letrat i ka te paguara per nje vit- gomat i ka 80% te rej. Elbasan
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera