Audi A7 viti 2011, E zezë, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te shkelqy. shitet per qef. 6 muaj e perdorur ne shqipe. OOKKAZZZIIIOOONNN; MEE DISQE AUDI ORIGJINALE DHUR. GOMAT E DIMRIT JAN 100% TE REJA michelin !!!!!!; SENDILJ. Elbasan
Audi S4 quattro ose 4x4 2010; 169 mij km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018; 3.0 TFSI; Makina ka ardhur nga Zvicra; Ka Xhama te zi origjinal; Bixenon dhe levizj. Elbasan
AUDI A5 2.7 TDI (Naft) COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe alumin 19 me Goma 100 % te Rea Kompjuter Bordi Pilo. Elbasan
Okazion! AUDI A5 sportback, quattro4x4 Sa po ardhur me DOGAN TE PAGUR, Makina ka 180mij km origjinale liber sherbimes (ervises) komsumi mesatar 8litra per 100km, navigator, CD player, AUX, fene. Elbasan
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Elbasan
20 900€
Telefoni:
0699910222
Shtuar: 20 tetor 2019, numri: 1690
Modeli: A7 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Audi A7 viti 2011, E zezë, 160000km
0699910222

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.