Audi A5 viti 2008, Gri, 2.7L, 186000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
9 999€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 nëntor 2019, numri: 106281
Modeli: A5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 186000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Kompjuter i spondit 
Shitet Audi A5 I Sapo ardhur Me dogane Te paguar Viti 2008 2.7 Tdi Pa Tax Lluxi Kamie Automatike + Marsha F1 Ne timon Pilot Automatik Kompjuter Bordi Komando ne timon Pasqyra me Palosje drita led + bi-xeno Xhama te zi sendile me levizje Klima Cd/sd tel Audi Concert Makina ka 186 mij kilometra origjinale te certifukuara tek Audi Te gjutha sherbimet e bera e gatshme per cdo prove Info Tel/Whasapp: 0698106582 Pasi makina te shikohet nga afer

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.