Audi A4 viti 2010, E bardhë, 1.8L, 171000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
9 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 tetor 2020, numri: 113569
Modeli: A4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 171000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
! makina ka kto Opsione , xenon Bi xenon, me led .stopa me led .sensore parkimi, , sobe,xhama te zinj origjinal, tapiceri kafe e bukur me qepje, ,Kompjuter bordi, Limitator shpejtesie Auto hold , Komanda ne timon Pasqyra me palosje Pasqyra me ngrohje me mbyllje Xhama te zinj 4 goma te reja , dhe disqe orgjinale .maskarine sport Makina esht ne gjendje Shum te mir esht Shum e paster si makin brenda jasht ska nevoj per sherbime spse jan te sapo bera vaj filtra vaj kambio !

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.