Audi A4 viti 2007, Gri, 1.9L, 235000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
Shitet Audi A5 I Sapo ardhur Me dogane Te paguar Viti 2008 2.7 Tdi Pa Tax Lluxi Kamie Automatike + Marsha F1 Ne timon Pilot Automatik Kompjuter Bordi Komando ne timon Pasqyra me Palosje drita led +. Elbasan
5 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95964
Modeli: A4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 235000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet; - Audi A4 Sline; - 1.9 TDI shume ekonomike dhe e shpejte; - Automatike 7G; - Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manua) - Viti 2007; - Ngjyra e hirit; - 234 892 KM; - Sensor dritash; - Sensor shiu; - Pasqyra elektrike; - Klima dixhitale bizonale; - Interiori rrobe shume i paster; - Timon dhe marsh gjysem kamosh gjysem lekure Sline nga fabrika; - Navigator me ekran te madh multifunksional Audi System, Bagazhier me 6CD, DVD, TV, MP3, Radio; - Sistem muzike BOSE; - Komanda me timon; - Kompjuter bordi multifunksional; - Xhama te zinj; - Xhamat dopio triplex, te cilet nuk fusin nxehtesine dhe zhurmat brenda ne makine; - Disqe 16 Sline me goma te reja; - Dokumenta te paguara per nje vit, bashke me siguracion; - Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove!;- Vendodhja Elbasan;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.