Audi A4 viti 2006, E zezë, 2.5L, 215000km

Njoftime të tjera të ngjashme

! makina ka kto Opsione, xenon Bi xenon, me led. stopa me led. sensore parkimi, , sobe, xhama te zinj origjinal, tapiceri kafe e bukur me qepje, , Kompjuter bordi, Limitator shpejtesie Auto hold. Elbasan
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
4 999€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 mars 2021, numri: 113981
Modeli: A4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Sensor Presjon gomash.
Sensor Parkimi.
Fener Bixenon me led.
Te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe siguracion te paguar para 2 javesh.
Makina ka 3 Jave qe ka ardhur nga Zvicra.
E gatshme per cdo lloj prove.
Mundesi nderrimi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.