Audi A3 viti 2006, E zezë, 2.0L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Sallon Lekure Sendilje Me ngrohje Disqe Alumini E sapoardhur Me dogane te paguar Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove Elbasan
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 16R, Gom. Elbasan
E shitur
Modeli: A3 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet; Audi A3; Sportback; V. 2005-6; K. 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makina esht shum ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur; TVSH e paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.