Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Elbasan

Shitet; - Audi A4 Sline; - 1.9 TDI shume ekonomike dhe e shpejte; - Automatike 7G; - Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manua) - Viti 2007; - Ngjyra e hirit; - 234 892 KM; - Senso. Elbasan
5 500€
Shitet audi a4 1.8 benzin + gaz impjanti sekuencjal atiker 2 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi makina esht ne gjendje shum te mire pasqyra xhama elektrik lekure e zeze sendilet me ngrohj. Elbasan
E shitur
Cmimi eshte okazion duke par cmimet e tregut mbajm garanci per makinat e sapo ardhur nga zvicra 172 mij origjinale mund ta vertetoj libri sherbime per me shum kontaktoni Elbasan
E shitur
Makina sa po ka ardhur, eshte ne gjendje perfekt; Ka 212000 km (liber servisi) sa po ju eshte ndrruar kiti fazes, bashke me pompen e uji; I pershtatshem per tu ber 100% me ga; mimi diskutueshe. Elbasan
E shitur
Shitet audi a4; Sapo targuar; . Me dt 31/01/2018.Motorr i thjesht pa turbo; Kambio automatike; Sallon lekure si dhe shume extrra te tjer; Okazi. arsye emigri. Makina eshte me full sherbim. Elbasan
E shitur
Audi a4 2.4 benzin gaz me garanci 3 vjecare makina e ardhur nga zvicra 206 mij. Dogan targa te paguara!!!xenon, lkur, kamje automatike ngrofje sedilesh, cd sistem audio bo. makina esht n. Elbasan
E shitur
Makina me letra per 1 vit te prera dhe ne gjendje shume te mire!! Makina shitet per arsye emigri. Cmimi i diskutushem Elbasan
E shitur
Shitet audi me dogan gati per targim ne gjendje peefekte 170 mij km origjinale ku mund ti konstatoni ku te doni makina ka nevoj vetem per i lavazh per me shum flasin fotot mbaj garanci motor. Elbasan
E shitur
Shitet Audi A4. Ngjyre gri, motorr 1.9 naf. Vit prodhimi 1996. Makina ne gjendje perfek. Me letra deri ne Dhjetor 2018. Shitet per arsye emigrim; Cmimi 1700 euro i diskutueshe Elbasan
E shitur
Shitet Audi A4. Ngjyre hiri, motorr 1.9 naf. Vit prodhimi 1996. Makina ne gjendje shume te mire fizike, xhenerike e esteti. Me letra deri ne Dhjetor 2018. Shitet per arsye emigrim; Cmimi 1700. Elbasan
E shitur
Auto kllogjri mund te na gjeni te nen stacioni elektrik beredash mcmimet mund ti kerkoni ne fcb ose watsap 0685861756 audi s line automat 2006 5300 euro dihatsu materia benzin gas automat 2008. Elbasan
E shitur
Audi a4 benxin g. Ne gjendje sh te mi. Shitet ose ndrrohet me c clas benxin g. Me dok 12.12. 2018 Elbasan
E shitur
E shitur
Shitet ose ndrrohet Audi A4 2.0 benxin gas automat super gjendje makina eshte timon anglez me letra te paguara deri ne shtato Elbasan
E shitur
Audi a4 2002 1.9 tdi makina ka 200, 000 kg orgjinale te vetat, super ekonami. tapiceria shum e paster, ka vetem disa gervishtje nga jas. gjith serviset e be. letrat te sapo prera dh. Elbasan
E shitur
Shitet per arsye mosperdorimi Elbasan
E shitur
Makina ne gjendje shum te mir letra te paguara motor 2.0 benzin + gaz sherbime te sapo kryera look s4 Elbasan
E shitur
Audi a4 sherbimet te sa po bera vaj filtra gomina etj me letra te paguara deri ne prill 2018 e gatshme per cdo lloj prove ke mekaniku juaj i besua Elbasan
E shitur
Shitet Audi A4 me portobagazh motorr nafte 2.0TDI, makina nuk ka asnje problem teknik, motorrik si dhe nga jash. Makina shitet per arsye emigrimi sepse nuk ka kush ta perdore, cdo gje i ka t. Elbasan
E shitur
Shitet Audi A4 motor 2.5 nafte ne gjendje te perkryer motorrike e xhenerike km origjinale e gatshme per cdo lloj pro. per me teper info me telfono. Cmimi diskutueshem Elbasan
E shitur