Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Elbasan

Shitet makine Audi A2. Makina eshte ne gjendje shume te mire sic shikohet ehe ne fo. Disponon xhama elektrik, klima, esp, abs, s. salloni lekure ngjyre bex. Disqe alumi. Makina esht. Elbasan
E shitur
Audi A2 1.4 Benzin-gaz (gazi I pa shenuar me dokumenta) 4 piston. Vetura eshte me 4 dyer 4 airbag, kondisioneri me klima, disje alumin origjinale, hapje mbyllje me telekoma. Makina esht. Elbasan
E shitur
shitet audi A2 ne gjendie prefekte motorrike dhe xheneri. me klima kseno airbeg abs makina eshte perdorur vetem nga njeperson qe ne blerje per her te pa. shitet ose ndrrohet + /- diference. Elbasan
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi audi A2 benzin 1.4 viti prodhimit 2002 makina eshte ne gjendie prefekte motorrike dhe xhenerike pak kohe ka qe ka ardhur nga italia 15 dit e targuar me targ. Elbasan
E shitur
Audi A2 diesel 1.4. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektri. E blere dhe e perdorur ne Itali, ndersa ne Shqiperi eshte perdorur per vetem 1 v Elbasan
E shitur