Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Elbasan

Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
13 500€
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
5 000€
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
10 000€
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
6 600€
Shitet Audi A5 I Sapo ardhur Me dogane Te paguar Viti 2008 2.7 Tdi Pa Tax Lluxi Kamie Automatike + Marsha F1 Ne timon Pilot Automatik Kompjuter Bordi Komando ne timon Pasqyra me Palosje drita led +. Elbasan
9 999€
I diskutueshëm
Audi A6 S-Line Progresiv Supercharged, 4x4; 3.0 TSFI, mund te montohet edhe impiant gazi, fuqia 310 HP, kambio automatike, viti i prodhimit fundi 2009, kilometrazhi 134000 km, konsumi 8, 5 l/100. Elbasan
10 500€
Shitet; - Audi A4 Sline; - 1.9 TDI shume ekonomike dhe e shpejte; - Automatike 7G; - Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Comfort, Sport, Manua) - Viti 2007; - Ngjyra e hirit; - 234 892 KM; - Senso. Elbasan
5 500€
Audi A3 Sportback S-lin. Viti Fundi 2008, dal ne qarkullim 2010. 2.0 Nafte, Manu. 216.000Km origjinale te certifikuar. Makinen mund ta kontolloni ku te don. Makina ka ardhur nga Italia dhe k. Elbasan
1€
Viti 2007.4 goma te sapo vena te reja aku. bateri e. vaj filtra te sapo nderrua. kilometrat e veta origjinale e ardhur vjet nga italija dhe letrat te paguara para nje mua. makin shum ekonomik. Elbasan
5 300€
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. shitet per qef. 6 muaj e perdorur ne shqipe. OOKKAZZZIIIOOONNN; MEE DISQE AUDI ORIGJINALE DHUR. GOMAT E DIMRIT JAN 100% TE REJA michelin !!!!!!; SENDILJ. Elbasan
22 000€
Audi A7 viti 2011, E zez, 160000km; ; 0699910222 Elbasan
20 900€
Audi S4 quattro ose 4x4 2010; 169 mij km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018; 3.0 TFSI; Makina ka ardhur nga Zvicra; Ka Xhama te zi origjinal; Bixenon dhe levizj. Elbasan
18 000€
Okazion! AUDI A5 sportback, quattro4x4 Sa po ardhur me DOGAN TE PAGUR, Makina ka 180mij km origjinale liber sherbimes (ervises) komsumi mesatar 8litra per 100km, navigator, CD player, AUX, fene. Elbasan
14 400€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Elbasan
25 000€
Makina esht ne gjendje sh te mir motorrike dhe xheneri. shitet per arsyje emigrimi Elbasan
E shitur
Shitet audi a4 1.8 benzin + gaz impjanti sekuencjal atiker 2 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi makina esht ne gjendje shum te mire pasqyra xhama elektrik lekure e zeze sendilet me ngrohj. Elbasan
E shitur
Makina sa po ka ardhur, eshte ne gjendje perfekte, asnje defe. Shum e paster si jashte dhe brend; Ka motorr 2.4 benzine eshte e pershtatshme te behet me gaz, dhe punon 100% me ga; Me dogane t. Elbasan
E shitur
Shitet audi a6 sline; 3.0 naft manuale dhjetor i 2005. shum e paster si brenda dhe jasht me baxhote gjitha sherbimet e bera ne k. per me shum info tel cmimi i diskutushem Elbasan
E shitur
3400 euro i diskutushem; Manual; Naft; 318000 mij kilometra; Ne gjendje shm te mir; Viti 2004; 2000 naft; Full; Sendilje lekure; Kondicioner ftohje ngroje Elbasan
E shitur
3400 euro i diskutushem; Manual; Naft; 318000 mij kilometra; Ne gjendje shm te mir; Viti 2004; 2000 naft; Full; Sendilje lekure; Kondicioner ftohje ngroje Elbasan
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera