Volvo S60 viti 2011, Gri, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Volvo V50; Motor 1.6 nafte; Viti 2008; Km 171.000; Kambio Manuale; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Fener Mjegulle, Klima, Pasqyrat me Palosje, Disqet 16 et; ; PER ME SHUME INF. Durrës
Volvo S40 super ekonomik. E ardhur nga itali. Ngjyra gr. Bord kompjute. Me klim. 4 zona Kamje manual. Shum e paster si brenda dhe jas. Gomat 95% Me 2 cels. Targat e sapo bera per nje vi. Durrës
Volvo S60 2.4 nafte viti 2002 Ne gjendje shume te mire me letra te prera per nje vit 4 gomat te reja Durrës
Shitet volvo V50 e sapo targuar ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov. Durrës
11 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 maj 2021, numri: 114066
Modeli: S60 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.