Volkswagen Touran viti 2008, Blu, 2.0L, 181000km

Njoftime të tjera të ngjashme

I SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DOGAN E PAGUAR; 153 mi km origjinale me liber servisi; Inpjanti gazit i fabrikuar i markes landi renzi dhe shenuar ne librezen e makine; E gatshme per cfar do llo. Durrës
SHITET TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION; Motorr 2.0 nafte; KM 180.563 me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi; Makina ska nevoje per asnje sherbim, me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi. Durrës
VW PAHETON FULL OPTION 4.2 BENZIN GA ( KAMIO AUTOMAT VITI 2007 OPSIONET -NAVI I MADHE- FENER ME PIKA- BAGAZHIER 6 CD -SALLON BEZHE - SERDILE ME MEMORJE + FRYRJE + CFRYRJE + NGROHJE +. Durrës
Shitet Caddy LIFE sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina disponon; goma te reja, navi, xhama te zi, 190 000 km, 5 porta, motorr 1.9 nafte TDI, palosje pasqyrash, e. Makina esht. Durrës
1.9 t. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xheneri. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale Durrës
5 250€
Telefoni:
0682076556
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 2057
Modeli: Touran 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 181000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makina eshte me motorr nafte 2.0 TDI (motorr i thjeshte me nje bosht),5 vende,kambio automatike DSG 6 marshe,klima tronic 2 zona,xhamat dhe pasqyrat elektrike,abs,esp,pilot automatik,kompiuter bordi,radio cd mp3 origjinale,mbyllje qendrore 2 celesat,2 pale goma te reja (nje pale me disqe alumini nr 16”,1 pale me disqe hekuri ne 15”). Makina eshte ne gjendje perfekte,ka 181000 km Cmimi i diskutueshem,tel. 0682076556

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.