Volkswagen Tiguan viti 2012, Gri, 2.0L, 168000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: E bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Kamer. Durrës
Radio Cd, Kompjuter Bord, Klima, Tapiceri Lekure, Sendiljet me Ngrohje, Sensore Parkimi, Sensore Drite dhe Shiu, Disqet 16 et; ; Dogana e paguar Gati per Targim Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 59.000; ; Ngjyra: Blu; ; Opsionet shtese: Full option. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 144.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Navi, CD DVD. Durrës
8 500€
Shtuar: 10 shtator 2021, numri: 114223
Modeli: Tiguan 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 168000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 168.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster, Goma te reja, Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere led, Navi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.