Volkswagen Tiguan viti 2011, E zezë, 2.0L, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: E bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 168.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur ng. Durrës
Radio Cd, Kompjuter Bord, Klima, Tapiceri Lekure, Sendiljet me Ngrohje, Sensore Parkimi, Sensore Drite dhe Shiu, Disqet 16 et; ; Dogana e paguar Gati per Targim Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 59.000; ; Ngjyra: Blu; ; Opsionet shtese: Full option. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 144.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Navi, CD DVD. Durrës
8 300€
Shtuar: 11 shtator 2021, numri: 114226
Modeli: Tiguan 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Kamera Parkimi, Navi, Tavan Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere Xenon, E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8300€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.