Volkswagen Sharan viti 2010, E zezë, 1.9L, 197000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION; ; Marka, Modeli: VW Golf 6 GTI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 189.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 2.0 TSI Stage 1. Durrës
Ndezje START/STOP; ; Full Option; ; Sendilje me ngrohje; ; Disqe 16 me sensor; ; Gomat e reja; ; Tavan me hapje elektrike; ; Navi, Aux, cd, tel, Bluetooth, esp; ; Timon multifunksional; ; Interiori... Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: E bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Kamer. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 168.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur ng. Durrës
5 200€
Shtuar: 8 tetor 2021, numri: 114272
Modeli: Sharan 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 197000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Sharan 4x4
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: manual
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 197.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I te kuqe, Sensor Parkimi, Sensor shiu dhe dritash, Dual Clima, Sedilje me ngrohje, e sapoardhur nga Zvicra dhe e targuar me letra per 1 vit
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 5200€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.