Volkswagen Passat viti 2005, Gri, 2.0L, 191000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: E bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Kamer. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 168.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur ng. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 59.000; ; Ngjyra: Blu; ; Opsionet shtese: Full option. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 144.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Navi, CD DVD. Durrës
4 200€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114208
Modeli: Passat 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 191000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Radio Cd , Kompjuter Bord, Klima, Tapiceri Lekure, Sendiljet me Ngrohje, Sensore Parkimi, Sensore Drite dhe Shiu,Disqet 16 etj.
Dogana e paguar Gati per Targim

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.