Volkswagen Passat viti 2001, Gri, 2.8L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar. klima. radio mp3. xham te zi origjina. gomat e rej. 2 celsa. klm me liber sherbimes. 190. cmim diskutus. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio Cd-A. Kompjuter boa. Pilot automat. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dh. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
4 500€
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113440
Modeli: Passat 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
4 MOTION
Disqe 17
Pilot automat
Komando ne timon
Navigator
Sendile me ngroheje
I ardhur nga zvicra
Xhama te si para mbrapa me certifikat
pranoj edhe ndrrim + diferencen

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.