Volkswagen Passat CC viti 2012, Gri, 2.0L, 217397km

Njoftime të ngjashme

-Volkswagen Golf 6; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2010; ; -230.000 km; ; -Full service history; ; -Full option; ; -mimi 4.500 deri ne Durres pa dogane; ; -Makina ndodhet ne Gjermani; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Volkswagen Golf R; ; -2.0 benzin; ; -Viti 2015; ; -160.000 km; ; -Full option; ; -mimi 16.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Volkswagen Passat; ; -1.8 benzin Turbo 170 hp; ; -Viti 2015; ; -150.000 km; ; -Perfect condition; ; -mimi 8.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
Impjanti gazit eshte i ti, model i vitit 2021, me dy vite garanc; ; Shkalla e ndotjes: Euro 4; ; Kondicioneri punon ne menyre te persosur; ; Sedilet me ngrohje (me 5 shkall); Tapiceria cope shume. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Jetta; ; Viti: 2012; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogan; ; Km: 187.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: motor 2.5 benzine (behet me ga. Durrës
8 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 30 dhjetor 2021, numri: 114420
Modeli: Passat CC 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 217397 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
-Volkswagen Passat CC
-Viti 2012
-2.0 benzine
-217.397 km
-Kambio: Automatike dsg 7
-Pilot Automatik
-Sendilje elektronike.
-Sendilje me ngrohje/ftohje
-Sendilja para me suport trupi
-Me Sherbimet e sapobera
- 4Goma dhe Disqe Te Reja
-Esht E Gatshme Per Cdo Lloj Prove Nga Ana Juaj
-Çmimi 8.500€ i diskutueshem
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.