Volkswagen Passat CC viti 2010, E bardhë, 2.0L, 255000km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW Jetta; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: Shqipetare; ; Ngjyra: Zeze; ; Opsionet shtese: motor 2.0 benzi (ehet me gas 100%) full optio. Durrës
Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar. klima. radio mp3. xham te zi origjina. gomat e rej. 2 celsa. klm me liber sherbimes. 190. cmim diskutus. Durrës
4 MOTION; ; Disqe 17; ; Pilot automat; ; Komando ne timon; ; Navigator; ; Sendile me ngroheje; ; I ardhur nga zvicra; ; Xhama te si para mbrapa me certifikat; ; pranoj edhe ndrrim + diferencen Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
6 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 nëntor 2020, numri: 113630
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Passat CC 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 255000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
VW Passat CC
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane
✔ Km: 255.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.0 benzin,full option

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.