Volkswagen Jetta viti 2012, E zezë, 2.0L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW Passat CC; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 255.000; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: 2.0 benzin, full option Durrës
Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar. klima. radio mp3. xham te zi origjina. gomat e rej. 2 celsa. klm me liber sherbimes. 190. cmim diskutus. Durrës
4 MOTION; ; Disqe 17; ; Pilot automat; ; Komando ne timon; ; Navigator; ; Sendile me ngroheje; ; I ardhur nga zvicra; ; Xhama te si para mbrapa me certifikat; ; pranoj edhe ndrrim + diferencen Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
5 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 nëntor 2020, numri: 113633
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Jetta 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
VW Jetta
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: Shqipetare
✔ Ngjyra: Zeze
✔ Opsionet shtese: motor 2.0 benzin(Behet me gas 100%) full option.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.