Volkswagen Jetta viti 2011, E zezë, 2.5L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION; ; Marka, Modeli: VW Golf 6 GTI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 189.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 2.0 TSI Stage 1. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Sharan 4x4; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manual; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Shqiptare; ; Km: 197.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I t. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: E bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Kamer. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 168.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur ng. Durrës
6 700€
Shtuar: 7 tetor 2021, numri: 114266
Modeli: Jetta 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Ndezje START/STOP
Full Option⁣
Sendilje me ngrohje
Disqe 16’ me sensor
Gomat e reja
Tavan me hapje elektrike
Navi, Aux, cd, tel, Bluetooth, esp
Timon multifunksional
Interiori Lekure origjinale
Mbyllje qendrore
Xhama te zinj para dhe mbrapa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.