Volkswagen Golf viti 2019, Gri, 1.9L, 208000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar. klima. radio mp3. xham te zi origjina. gomat e rej. 2 celsa. klm me liber sherbimes. 190. cmim diskutus. Durrës
4 MOTION; ; Disqe 17; ; Pilot automat; ; Komando ne timon; ; Navigator; ; Sendile me ngroheje; ; I ardhur nga zvicra; ; Xhama te si para mbrapa me certifikat; ; pranoj edhe ndrrim + diferencen Durrës
Marka, Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, full extra, 6 + 1 vende, clima, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te zinj dhe sensore parkimi; ;... Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
4 999€
Shtuar: 12 maj 2020, numri: 113423
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Golf 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 208000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
VW Golf V
Opsionet shtese: Letra te paguara per 1 vit, motor 1.9 diesel, Sensor parkimi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.