Volkswagen Golf viti 2015, E bardhë, 2.0L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION; ; Marka, Modeli: VW Golf 6 GTI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 189.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 2.0 TSI Stage 1. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Sharan 4x4; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manual; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Shqiptare; ; Km: 197.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I t. Durrës
Ndezje START/STOP; ; Full Option; ; Sendilje me ngrohje; ; Disqe 16 me sensor; ; Gomat e reja; ; Tavan me hapje elektrike; ; Navi, Aux, cd, tel, Bluetooth, esp; ; Timon multifunksional; ; Interiori... Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Kamer. Durrës
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI; ; Viti: 2012; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: benzin; ; Targa: dogane e paguar; ; Km: 168.000; ; Ngjyra: gri; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur ng. Durrës
14 500€
Shtuar: 16 shtator 2021, numri: 114235
Modeli: Golf 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 Edition 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2015
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 179.000
✔ Ngjyra: E bardhe
✔ Opsionet shtese: Full options Start-Stop, Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik), Navi, Bluetooth, Aux, Kamera parkimi dhe regjistrimi per rrugen perpara dhe mbrapa, Sensor Parkimi, Sedilje me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, Tapiceri lekure dhe kamosh etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.