Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

I SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DOGAN E PAGUAR; 153 mi km origjinale me liber servisi; Inpjanti gazit i fabrikuar i markes landi renzi dhe shenuar ne librezen e makine; E gatshme per cfar do llo. Durrës
SHITET TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION; Motorr 2.0 nafte; KM 180.563 me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi; Makina ska nevoje per asnje sherbim, me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi. Durrës
VW PAHETON FULL OPTION 4.2 BENZIN GA ( KAMIO AUTOMAT VITI 2007 OPSIONET -NAVI I MADHE- FENER ME PIKA- BAGAZHIER 6 CD -SALLON BEZHE - SERDILE ME MEMORJE + FRYRJE + CFRYRJE + NGROHJE +. Durrës
Shitet Caddy LIFE sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina disponon; goma te reja, navi, xhama te zi, 190 000 km, 5 porta, motorr 1.9 nafte TDI, palosje pasqyrash, e. Makina esht. Durrës
1.9 t. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xheneri. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale Durrës
7 700€
Telefoni:
0682029445
Shtuar: 14 tetor 2019, numri: 1396
Modeli: Golf 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Volkswagen Golf, 170000km
0682029445

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.