Volkswagen Golf viti 2008, Gri, 1.9L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Clima Tronic; ; Sensor Drite dhe Shiu; ; Xhama te Zinj; ; Goma te reja 90%; ; Pasqyra me Palosje; ; 2 Celesa; ; Vaj dhe Filtra sapo te nderruara, makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe... Durrës
Shitet volkswagen polo viti 2012; Motorr 1.6 benzine/ gaz; Gazi origjinal i volkswagen fabrikisht; Kambio manuale 5 + 1; 145.000 km origjinale te fabrikes; Sherbimet e bera me 140.000 km, vaj. Durrës
Shitet makina per arsye emigracioni; E gatshme per cdo lloj kontrolli; Makina eshte fullopsion; Serdilje me ngrohje; Timon druri; Opsion sport; Sensor parkimi; Vaj filtra te saponderuara!; Super. Durrës
VW Touareg V6 BlueMotion; Vit prodhimi: 09/2010; Motorr 3.0 tdi BlueMotion (konsum mesatar 7 litra/100 k) Kambio Automat 9-G (8 + ) Fuqia motorrike 240 ps; Emetimi i gazrave (Euro 5) Sistem 4x4. Durrës
VW Tiguan; ; Kambjo: automatike; ; Targa: dogane e paguar; ; Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Keyless, Kamera Parkimi, et; ; Vendodhja: Durres Durrës
4 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 maj 2021, numri: 114033
Adresa: Durrës, lagja 13,Plazh,Durres, shfaq në hartë
Modeli: Golf 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Ngrohja e pasqyrave Airbags Xhamngritës elektrikë 
Golf 5 ,e vitit 2008,ne gjendje shume te mire,me letra te sapo prera ,siguracioni i sapo prere gjithashtu,sherbimet e tilla si vaj,filtra,vaj kamje...te sapo bera
Te interesuarit te kontraktojne ne numrin e telefonit 0692174245

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.