Volkswagen Golf viti 2006, E zezë, 2.0L, 207000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet volkswagen polo viti 2012; Motorr 1.6 benzine/ gaz; Gazi origjinal i volkswagen fabrikisht; Kambio manuale 5 + 1; 145.000 km origjinale te fabrikes; Sherbimet e bera me 140.000 km, vaj. Durrës
Shitet makina per arsye emigracioni; E gatshme per cdo lloj kontrolli; Makina eshte fullopsion; Serdilje me ngrohje; Timon druri; Opsion sport; Sensor parkimi; Vaj filtra te saponderuara!; Super. Durrës
VW Touareg V6 BlueMotion; Vit prodhimi: 09/2010; Motorr 3.0 tdi BlueMotion (konsum mesatar 7 litra/100 k) Kambio Automat 9-G (8 + ) Fuqia motorrike 240 ps; Emetimi i gazrave (Euro 5) Sistem 4x4. Durrës
VW Tiguan; ; Kambjo: automatike; ; Targa: dogane e paguar; ; Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Keyless, Kamera Parkimi, et; ; Vendodhja: Durres Durrës
Pasat CC 2010 kamio automat super gjendje shum e vecant makina esht full navi te madh sensor parkimi sendile me ngrohje start stpo pilot automat auto hold fenerat kseno xhama te zi baxha xhami etjjjj Durrës
5 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 3 mars 2021, numri: 113959
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 207000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Clima Tronic
Sensor Drite dhe Shiu
Xhama te Zinj
Goma te reja 90%
Pasqyra me Palosje
2 Celesa
Vaj dhe Filtra sapo te nderruara, makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.
Gati per targim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.