Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 1.9L, 200000km

Njoftime të ngjashme

golf 7 133000 km gjendja perfekte Durrës
-Volkswagen ID4 Pure Plus; ; -Viti 2021; ; -0 km; ; -Full option; ; -Range 285 km; ; -mimi 29.750 deri ne Durres; ; -DOGANA 0 leke; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Volkswagen e-Lavida; ; -Viti 2021; ; -0 km; ; -Full Eletric; ; -BATTERY CA - PACITY 38. 1 KWH; ; -HORSE POWER 136HP; ; -ACC 0-100 9.6SEC; ; -RANGE 278 KM; ; -TOP SPEED 150 KM/H; ; -mimi 18.500... Durrës
-Volkswagen Golf GTI; ; -2.0 benzine; ; -Viti 2016; ; -78.000 km; ; -Manual transmission; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 11.350 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Volkswagen Golf TDI; ; -2.0 nafte; ; -Look R Line; ; -Viti 2015; ; -55.000 km; ; -Full option; ; -mimi 16.800 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manual. Klima bi zon. Air ba. Ab. Es. Radio FM/AM- Cd Roo. Kompjuter boar. Xhama elektrik. Pasqyra elektrik. Hapje dhe mbyllje qendror. Tapiceri isofi. Sensore drit. Sensore shi. Disqe alumini dhe goma te sapovendosur. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik.; Cmim me dogane i diskutueshe

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.