Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 1.9L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio Cd-A. Kompjuter boa. Pilot automat. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dh. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
Shitet Marka, Modeli: Volkswagen Touran; Motorri: 2.0 Viti: 2006; Kambio: Automat; Lenda Djegese: Nafte; Targa: Te huaja, me dogane te paguar; Ngjyra: E zeze; Opsionet: Xeno, disqe 17 inch. Durrës
Polo 1.4 naft letrat per 1 vit me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja i paster si mrena dhe jas. Durrës
Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 (I) e kuqe me per 1 vit deri ne 20. 10. 2020! Viti dhjetor 2002 Makina disponon xhama elektri. Pasqyra elektrike clima tronic (funksional) asetafon us. Durrës
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113189
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manual. Klima bi zon. Air ba. Ab. Es. Radio FM/AM- Cd Roo. Kompjuter boar. Xhama elektrik. Pasqyra elektrik. Hapje dhe mbyllje qendror. Tapiceri isofi. Sensore drit. Sensore shi. Disqe alumini dhe goma te sapovendosur. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik.; Cmimi 4100, me dogane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.