Volkswagen Golf viti 2002, Gri, 1.9L, 237000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Polo 1.4 naft letrat per 1 vit me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja i paster si mrena dhe jas. Durrës
1.9 t. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xheneri. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale Durrës
KADYY 1.9 LIFE TDI, VITI 2007, AUTOMATIK, I SAPO TARGUAR ME DOKUMENTA PER NJE VIT, ME 5 PORTA, 4 + 1 VENDE, NE GJE NDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE, DISQE ALUMINI 15 INC, KLIMA, SRS, ABS. Durrës
Shitet vw polo 1.6 benzin + g. per info nr te. Durrës
Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2005 158000km; Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike; I gacem per cadolloj prove; mundesi nderrimi Durrës
2 599€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113279
Modeli: Golf 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 237000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 (I) e kuqe me per 1 vit deri ne 20. 10. 2020! Viti dhjetor 2002 Makina disponon xhama elektrik. Pasqyra elektrike clima tronic (funksional) asetafon usb mp3.c. au. sendile sport Recarc. ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult. disqe alumini 16. 4 goma te reja te sapo ven. Vaj filtra te nderruar sherbimet e bera te gjitha. mund ta kontrolloni ku te doni

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.