Volkswagen Caddy viti 2010, Bojë argjendi, 1.9L, 190km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me dogan t pagua. Durrës
4 MOTION; ; Disqe 17; ; Pilot automat; ; Komando ne timon; ; Navigator; ; Sendile me ngroheje; ; I ardhur nga zvicra; ; Xhama te si para mbrapa me certifikat; ; pranoj edhe ndrrim + diferencen Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio Cd-A. Kompjuter boa. Pilot automat. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dh. Durrës
Volkswagen Golf V; 1.9 Diese; Viti i prodhimit 2005. Kambio manua. Klima bi zo. Air b. A. E. Radio FM/AM- Cd Ro. Kompjuter boa. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
6 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 shkurt 2020, numri: 113321
Adresa: Durrës, Durres, shfaq në hartë
Modeli: Caddy 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 190 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Kontrolli i lundrimit Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
volkswagen caddy 1.9 naft me dogan te paguar ... klima ... radio mp3... xham te zi origjinal... gomat e reja... 2 celsa ... klm me liber sherbimesh...190 ... cmim diskutush...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.