Volkswagen Caddy viti 2005, Gri, 1.9L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Polo 1.4 naft letrat per 1 vit me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te reja i paster si mrena dhe jas. Durrës
Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 (I) e kuqe me per 1 vit deri ne 20. 10. 2020! Viti dhjetor 2002 Makina disponon xhama elektri. Pasqyra elektrike clima tronic (funksional) asetafon us. Durrës
KADYY 1.9 LIFE TDI, VITI 2007, AUTOMATIK, I SAPO TARGUAR ME DOKUMENTA PER NJE VIT, ME 5 PORTA, 4 + 1 VENDE, NE GJE NDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE, DISQE ALUMINI 15 INC, KLIMA, SRS, ABS. Durrës
Shitet vw polo 1.6 benzin + g. per info nr te. Durrës
Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2005 158000km; Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike; I gacem per cadolloj prove; mundesi nderrimi Durrës
4 200€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113289
Modeli: Caddy 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
1.9 td. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xhenerik. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.