Toyota Yaris viti 2010, Gri, 1.4L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
4 850€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113435
Adresa: Durrës, Durres, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Toyota Yaris
Naft me dogan te paguar..kmio manule 7 mrshe ..viti 2010..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.