Toyota Yaris viti 2009, Gri, 1.4L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me... Durrës
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disq. Durrës
GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
Buton START-STOP; ; Cruise control (pilot automa); Klima; ; Komando ne timon; ; Fener me lupe; ; Drita kseno (origjinal); Larje feneresh; ; Kater xhama elektrik; ; Disqe alumini; ; Bluetooth; ;... Durrës
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 prill 2021, numri: 113993
Modeli: Yaris 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
GJENDJE PERFEKTE 10/10

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.