Toyota Yaris viti 2009, Gri, 1.4L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
5 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113436
Adresa: Durrës, Durres, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Toyota Yaris
1.4 nft me dogn te paguar ..kamio me 7 marshe Automatike..2 celsa... klm 77 me liber ..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.