Toyota Yaris viti 2007, Blu, 1.4L, 139000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris viti 2001 benzin. Me 5 port. Ne gjendje te mire motorrike, e paster nga brenda dhe jasht. Ka rreth 198000 k. Eshte perdorur me shume kujdes vetem nga nje perso; ; Makina eshte ekonomik. Durrës
Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disq. Durrës
GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
4 200€
Shtuar: 3 gusht 2021, numri: 114152
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 139000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
GJENDJE PERFEKTE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.