Toyota Yaris viti 2006, E zezë, 1.4L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113198
Modeli: Yaris 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Toyota Yaris D4D. 1.4 Diese. Viti i prodhimit 2006. Kambio manual. Kondicione. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Roo. Kompjuter boar. Tapiceri isofi. Xhama elektrik. Pasqyra elektrik. Anti nebi. Disqe alumini dhe goma te rej. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik. Cmimi me dogane, i diskutueshe

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.