Toyota Yaris viti 2006, E zezë, 1.4L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Ro. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Durrës
Toyota Auris 1.4 naft me dogan te paguar sa po ardhur vi. 20 12 2007. kamio Automati. marshe edhe ne tim. cmim diskutush Durrës
Shitet Marka, Modeli: Toyota Rav4; Motorri: 2.2; Viti: 12.2011; Kambio: Automatik; Kilometra: 148.758 Me Liber Sherbimesh; Lenda Djegese: Nafte; Targa: E Sapo Targuar; Ngjyra: E Zeze; Opsionet. Durrës
Viti 2004, motor 1.0 benzin, 3 porta, manual, 117 mij km me garanci, 3 celsa, goma 100%, gjendje motorrike sh e mir, sistem bluetoth per tel, e gatshme per cdo prov, vendodhja durres, 2400 Durrës
Shitet corolla 2.0 nafte viti 2005 abs air bag gjama pasqyra elektrike, klima hapje mbyllje me pult sapo ardhur nga italia, , ne gjendje shum te mire motorrike gjenerike, ., , Euro 4, , ME DOGAN. Durrës
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113188
Modeli: Yaris 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Toyota Yaris D4D. 1.4 Diese. Viti i prodhimit 2006. Kambio manual. Kondicione. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Roo. Kompjuter boar. Tapiceri isofi. Xhama elektrik. Pasqyra elektrik. Anti nebi. Disqe alumini dhe goma te rej. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik. Cmimi 4100, me dogane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.