Toyota Yaris viti 2005, E zezë, 1.3L, 185000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
3 500€
Shtuar: 19 nëntor 2019, numri: 98434
Modeli: Yaris 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 185000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Kontrolli i klimës 
Toyota yaris verso 1.3 Benzin Automat 2005. Sapo ardhure nga gjermania me dogane te paguar. Komanda ne timo. radjo me 6 CD. me klim. kamje me vaje pa problem. Me liber sherbimi te bera 185000 km te gjitha 2019. super gjendj. Shume e paster si jashte dhe me sobe me pul. Me 3 Cels. Me goma te mir

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.