Toyota Yaris viti 2001, Blu, 1.0L, 198000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disq. Durrës
GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
Buton START-STOP; ; Cruise control (pilot automa); Klima; ; Komando ne timon; ; Fener me lupe; ; Drita kseno (origjinal); Larje feneresh; ; Kater xhama elektrik; ; Disqe alumini; ; Bluetooth; ;... Durrës
2 300 Lekё
Shtuar: 8 korrik 2021, numri: 114118
Adresa: Durrës, Rruga Edit Durham, 1853, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 198000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore Xhamngritës elektrikë 
Toyota Yaris viti 2001 benzine. Me 5 porta.Ne gjendje te mire motorrike,e paster nga brenda dhe jashte.Ka rreth 198000 km.Eshte perdorur me shume kujdes vetem nga nje person.
Makina eshte ekonomike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.