Toyota Yaris, 1.4L, 230000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet corolla 2.0 nafte viti 2005 abs air bag gjama pasqyra elektrike, klima hapje mbyllje me pult sapo ardhur nga italia, , ne gjendje shum te mire motorrike gjenerike, ., , Euro 4, , ME DOGAN. Durrës
toyota avensis 2.2d 4d; Motorr me zinxhir; Konsumi 6.2 litra per 100 km; Viti 2007; Kamio manuale 6 + 1; 126 mi km orgjinale munde ti kontrolloni te toyota; Goma te reja 100% michelin te sap. Durrës
Toyota Rav-4; Viti 2007; 2.2 Naft; Kamjo manual; Dogan e paguar; Senor shiu; Sensor dritash; Fener mjegulle; Xhama te zinj; Radio origjinale me komando ne timon; 2-Celsa Durrës
TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; ABSESP; 163447 TE GJITHA SERVISET TE TOYOTA; KILMA; RADIO CD, AUX; PAQYRA ELEKTRIKE; XHAMA ELEKTRIKE; SENSOR PARKIMI; DRITA MJEGULLE; GOM. Durrës
Shitet tojota jaris 1.4 naft kambjo automat viti 2007 me dogan te paguar makina ka 129000 km origjinale ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove Durrës
3 200€
Shtuar: 1 gusht 2019, numri: 1296
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Toyota Yaris 1.4 Nafte Super Ekonomike , Nentor 2004 , me kondisioner , 4 Dyer , goma te reja , xhama elektrik , kasetofon origjinal me cd , 226.500 km origjinale , e importuar nga zvicra . Vaj filtra te sapkryera . E gatshme per cdo prove .
R.R: 0699844438

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.